Поділитись:

В Британії відновили випробування вакцини від коронавірусу

Понеділок, 14 вересня 2020, 05:29

Випробування вакцини, що  розробляє британсько-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом, відновили після тривалої паузи.

Раніше їх призупинили через хворобу в одного з вакцинованих, - пише "Громадське".

Як повідомила AstraZeneca, незалежні фахові комісії та міжнародні регулятори засвідчили, що випробовувати вакцину надалі безпечно. Утім поки що клінічні випробування відновили лише у Великій Британії; в інших трьох країнах (США, Бразилії, Південній Африці) вони поки досі на паузі.

Компанія додала, що не має права розкривати інформацію про стан здоров’я учасників випробувань, тому не може повідомити деталей ситуації. Водночас у заяві наголошується, що дослідження здійснюються з урахуванням найвищих стандартів безпеки.

Дослідження вакцини вирішили призупинити 6 вересня, бо один із вакцинованих захворів. Тоді AstraZeneca і Оксфордський університет запевнили, що це нормальна процедура, яка не означає зупинку випробувань вакцини взагалі.

Тоді публічно не говорили про те, яке саме захворювання виявили в одного з вакцинованих. The New York Times із посиланням на джерела стверджував, що йдеться про поперековий мієліт — запалення спинного мозку, яке викликається вірусами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 січня 2021
18 січня 2021