Поділитись:

У ратнівському лісі гасили "пожежу" (фото)

Четвер, 10 вересня 2020, 14:52

На території Ратнівського лісництва ДП «СЛАП «Ратнеагроліс» 9 вересня відбулися спільні протипожежні навчання ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», ДП «Ратнівське ЛМГ» та управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

Про це повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

За тактичним задумом, черговий лісництва помітив дим в районі 37-го кварталу Ратнівського лісництва ДП «СЛАП «Ратнеагроліс», про що доповів черговому лісгоспу.

Для гасіння пожежі на початковій стадії черговий державного підприємства направив мобільну бригаду, яка почала гасити пожежу за допомогою ранцевих вогнегасників.

Одночасно черговий лісгоспу направляє на місце трактор із плугом ПКЛ-70 для оборювання кромки пожежі з метою її локалізації.

Через поривчастий вітер існує небезпека швидкого поширення вогню вглиб лісового масиву, горіння лісового настилу створює сильне задимлення. Черговий лісгоспу повідомляє про стан пожежі директору, головному лісничому підприємства. Керівництво лісгоспу направляє на пожежу автомобіль, про факт загоряння інформують обласне управління лісового та мисливського господарства.

Силами державної лісової охорони пожежу не вдається приборкати, тому керівник гасіння лісової пожежі звертається по допомогу до суміжного лісгоспу ДП «Ратнівське ЛМГ» та диспетчера 14 державної пожежно-рятувальної частини УДСНС України в області. На місце пожежі прибуває черговий караул 14 ДПРЧ  та пожежний автомобіль ДП «Ратнівського ЛМГ».

Спільними зусиллями пожежу локалізували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 жовтня 2020
19 жовтня 2020
16 жовтня 2020
15 жовтня 2020
13 жовтня 2020
12 жовтня 2020