Поділитись:

Краса врятує світ: відомі волиняни розповіли, на що можуть дивитися вічно

Середа, 09 вересня 2020, 08:30

Краса створює атмосферу, гармонію, збалансовує думки. Ми любимо дивитися на красиві речі, їсти з гарного посуду, пити каву з улюбленої чашки, дивитися на море, на захід сонця. Нам приємніше перебувати у затишному кафе, нам важливий погляд, який заворожує, і пейзаж за вікном, коли подорожуємо. Бо то все – і є краса.

У Міжнародний день краси, який відзначають у всьому світі сьогодні, 9 вересня, ІА «Конкурент» поцікавився у відомих лучан, яким вони бачать ідеал краси чоловіка і жінки та на що могли б дивитися вічно.

Модель, власниця модельного агентства «Grace Model House» Анна Тріль:

Мій ідеал краси чоловіка  – високий та спортивний, здоровий та розумний.

А дивитись вічно я можу на море, гори. Тут відпочиваєш і душею, і тілом. Очищуються думки та набувають нового значення.

Телеведуча Галина Падалко:   

                     

Для мене краса чоловіка та жінок визначається особливим складом розуму та харизмою. Не дивно, що я обрала для себе найкрасивішого у світі чоловіка за такими критеріями. Так от, ідеал чоловічої краси для мене  – це, очевидно, мій чоловік.

Десь з класу 6-го після прочитання «Доріана Грея» поняття «краса» у мене повністю дистанціювалося від визначенння його як зовнішня конотація.

Краса  – це про склад розуму, який, своєю чергою, і формує зовнішні його прояви. Великі митці з геніальним складом мозку дарували світові вічну красу: полотна, архітектурні форми, музику. Тому краса – у мозку.

А вічно я можу дивитися на постійну зміну красивих картинок, наприклад, під час подорожей.

Депутатка Луцької міської ради, представниця Громадянського Руху «СВІДОМІ» Алла Надточій:

У Міжнародний день краси хочеться сказати, що всі люди красиві. Немає негарних. Але є ті, які не хочуть сприймати себе такими, як вони є. Краса людська не лише ззовні, краса  – в душі. Те, що людина робить, відображається у її погляді, у  її очах і в зовнішньому вигляді. Це – внутрішнє, те, з чим людина живе. Саме за це я ціную людей. Для мене ідеалу краси немає. А цінувати за зовнішність, бо там вдалися якісь риси від природи, вважаю, неправильно.

А дивитися вічно я  як мама можу у щасливі очі своєї доньки, яка стає дорослішою. Коли в неї все вдається в житті, коли реалізовується, коли вона успішна, щаслива, то хочеться дивитися на її успіхи, доброту. Взагалі приємно дивитися на людей, які реалізовують себе в житті: вони тоді справді красиві. Від них йде позитивна енергетика, якою вони діляться з усіма тими, хто поряд. Тому я як депутатка хочу сказати, що хочеться робити більше для таких людей, для міста, для держави. Аби вони розвивалися. От дивитися на таке – щастя, і це дуже важливо.

Телеведучий 12 каналу Богдан Коваль:

Для мене ідеал краси в природності та розумі, а ось про ідеал жінки, напевно, не варто говорити, адже кожна людина унікальна зі своїми перевагами та недоліками. І хоч часто трапляється, що людина нам не до вподоби, але й у ній можна знайти красу.

А вічно я тепер можу дивитися на свою дружину: сонну, активну, бойову, натхненну.

Ведуча Наталка Войтович:

Я не погоджуюся із стереотипним висловлювааням, мовляв, чоловік мусить бути лиш трішки гарнішим за мавпу. Ні. Мені подобаються доглянуті чоловіки, стильні, з шлейфом від хорошого небанального парфуму і вогнем в очах. Красивий чоловік  – це успішний мудрий чоловік. І обов‘язково  – це чорнявий чоловік.

Вічно я можу дивитися на чисте зоряне небо. Влітку теплими ночами від зірок я просто не можу відвести очей.

Лідер гурту «Фіолет» та письменник Сергій Мартинюк:

У мене нема чітко виписаного ідеалу жіночої краси. Подобаються дуже різні типажі, спільне між якими хіба одне – харизма і почуття гумору. В молодшому віці я був категоричним: мовляв, в красивих душею людей красиве й тіло. З роками зрозумів, наскільки це ущербна суб‘єктивщина, за якою практично неможливо розгледіти саму людину.

Вічно я можу дивитися хіба на танці Чайлдіша Гембіно.

Івент-маркетолог Юлія Євпак:

Навіть гламурні та дуже популярні ламберсексуали програють в моєму особистому рейтингу чоловічої краси самореалізованому та розумному чоловікові, поряд з яким сильна та незалежна жінка може відчути себе безтурботною дівчинкою. А якщо він ще й з відмінним почуттям гумору – ідеально. Якщо брати візуальну складову, то охайність та гармонійність естетики образу – єдині бажані пункти.

На що можу дивитися вічно? На те, як чоловік качає прес та заробляє гроші, а ще на сходи сонця та туман в горах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 вересня 2020
22 вересня 2020
18 вересня 2020
09:30
16 вересня 2020
19:32
14:40
15 вересня 2020
19:23
12 вересня 2020
20:00
11 вересня 2020
11:00
10 вересня 2020
20:30
05 вересня 2020
09:30
04 вересня 2020
20:00
16:30
28 серпня 2020
25 серпня 2020
19:00
20 серпня 2020
11:10