Поділитись:

“Луцьктепло” боргує близько 10 мільйонів своїм працівникам

Вівторок, 08 вересня 2020, 09:40
“Луцьктепло” боргує близько 10 мільйонів своїм працівникам

ДКП “Луцьктепло” заборгувало близько 10 мільйонів гривень заробітної плати своїм працівникам. 

Про це повідомив директор підприємства Іван Скорупський у вівторок, 8 вересня, під час засідання постійної комісії з питань комунального майна та приватизації. 

Так, зі слів керівника, станом на сьогодні виплачено 70% відсотків зарплати за червень. Ще 30% за цей місяць та повні суми за липень та серпень працівники Луцьктепла очікують. 

Загалом йдеться про близько 10 мільйонів гривень. 

Разом із цим населення заборгувало 91 мільйон гривень за послуги “Луцьктепла”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів