Поділитись:

Волинь поділили на нові карантинні зони: що буде з навчанням

П'ятниця, 28 серпня 2020, 12:02

В Україні 27 серпня 2020 року встановили нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нове епідемічне зонування буде діяти протягом 14 днів, починаючи з 00 год. 00 хв. 31 серпня.

Про це повідомили у Волинській ОДА. 

Окрім того, на підставі оцінки епідемічних показників дещо змінився перелік районів та міст, що належать до жовтої зони. Відтак, з понеділка у жовтій зоні перебуватимуть місто Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський, Ківерцівський, Любешівський, Старовижівський, Турійський та Шацький райони. До помаранчевої зони увійдуть міста Луцьк і Володимир-Волинський, Луцький та Маневицький райони.

Зважаючи на те, що нове зонування буде діяти на початку навчального року, процес здобуття освіти учнями буде здійснюватися у районах та містах по-різному, залежно від встановленого рівня епідемічної небезпеки.

Зокрема, у навчальних закладах, розташованих на території районів та міст, які належать до жовтої та зеленої зони, навчання відбуватиметься у звичному режимі.

Натомість навчальний процес у школах помаранчевої зони буде організовано за змішаною формою. Як повідомила начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Людмила Плахотна, з цією метою будуть розроблені тимчасові навчальні плани, які будуть діяти до встановлення нових рівнів епідемічної небезпеки. Відтак, усі учасники навчально-виховного процесу будуть додатково повідомлені про деталі організації навчання дітей у школах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:05
12:00
29 листопада 2020
17:40