Поділитись:

Музичний скандал: MONATIK об'єднав ТОПові пісні в один хіт, але не всі автори – «за» (відео)

Понеділок, 24 серпня 2020, 17:00

У День Незалежності на Софійській площі сталося епохальне музичне поєднання: MONATIK створив масштабне попурі пісень Made in Ukraine, що об'єднує 42 легендарних треки.

MONATIK, Тіна Кароль, Потап, ВиС, Джамала, Руслана, Сергій Бабкін, The HARDKISS, Ірина Білик, Наталія Могилевська, Ніна Матвієнко, Олександр Пономарьов, Вєрка Сердючка і багато інших взяли участь в урочистій церемонії з нагоди Дня Незалежності, – повідомляє ТСН. 

"До Дня Незалежності ми на "Звучить Production" зробили на сьогодні наймасштабніше в нашому житті попурі з пісень Made In Ukraine. Це була відповідальна і в той же час цікава задача. З 42 пісень створити одну на 16 хвилин 54 секунди, яка пронесе крізь роки і викличе величезну кількість спогадів і емоцій. Ще нещодавно для мене це здавалося абсолютно неможливим. З цією ідеєю до мене звернувся Сергій Перман, розповів всю ідею в фарбах, повідомив важливий факт, що в цьому році виповнюється 50 років "Червоній руті". Мій мозок і внутрішній світ максимально відкидав все, що відбувається, адже до релізу залишалося менше 3 тижнів. Для того, щоб все створити і з'єднати вчасно, щоб хор/оркестр і кожен шановний артист, який бере участь в такому задумі, встигли заспівати, зіграти, завчити, а головне – почуватися в цьому вільно, було занадто мало часу", – пояснив свій задум Діма Монатік. 

"Але, як би я не хвилювався, ідея все ж таки була легендарною, тому неабияк захопившись і просидівши дві доби за фортепіано, таки вдалося дуже гармонійно все поєднати. А далі, завдяки талановитим людям Антону Чілібі, Сергію Єременко, Сергію Могилевському і Івану Лопухову, у нас відбулася музична магія – народилася пісня завдовжки в 16,54 хвилини. Приголомшливо легендарний склад творчих неймовірно талановитих особистостей – кожен зі своїм фірмовим неповторним стилем, який робить цей твір різноманітним, незабутнім і таким, яке пролітає – хочеться слухати знову і знову", – додав він. 

Натомість представники гуртів "Бумбокс" та "Океан Ельзи" заявили, що не дозволяли використовувати свої пісні на концерті "Пісенна історія сучасної України" до Дня незалежності.

Продюсер "Бумбоксу" Олексій Согомонов на питання, чи зверталися до гурту щодо виконання їхньої пісні на концерті, відповів: "Ні, звісно, ніхто не питав". 

Про це ж сказала й представниця "Океану Ельзи" Вікторія Хоменко:

"Щодо питань використання пісні "Океану Ельзи" сьогодні зранку – ні, не давали дозвіл! Ба більше – навіть не звертались".

Громадське звернулося до речниці Офісу президента Юлії Мендель із проханням прокоментувати ці заяви.

Концерт "Пісенна історія сучасної України" відбувся в межах заходів святкування 29-го Дня Незалежності. На ньому пісню "Вахтерам" гурту "Бумбокс" виконали "Время и Стекло", а "Там, де нас нема" "Океану Ельзи" – хор і Вєрка Сердючка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 листопада 2020
02 вересня 2020
20 липня 2020
17 липня 2020
24 квітня 2020
14 квітня 2020
12 квітня 2020
05 березня 2020
23 січня 2020
04 січня 2020
14 грудня 2019
20 жовтня 2019
10 жовтня 2019
02 жовтня 2019