Збірна легкоатлетів Волині посіла п'яте місце на чемпіонаті України

П'ятниця, 14 серпня 2020, 22:03

Збірна Волині виборола почесне п’яте місце серед 25 команд, які змагалися на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики. В активі збірної 640 очок. Попереду опинилися тільки Київська, Донецька, Черкаська і Дніпропетровська області.

Про це інформує Федерація легкої атлетики Волині у фейсбуці.

У четвер, 13 серпня, у заключному виді дводенних змагань квартет волинянок здобув «бронзу» в естафеті 4 по 400 м.
Ця нагорода стала десятою для волинян на домашньому чемпіонаті. Всього в активі нашої збірної чотири золотих, дві срібних і чотири бронзові медалі.

Нагадаємо, що чемпіонат у Луцьку відтермінували на тиждень через потрапляння обласного центру у червону зону карантину. Найближчого вікенду в Луцьку стартує Командний чемпіонат з легкої атлетики серед дорослих.