Поділитись:

Лучани просять встановити світлофор на перехресті з інтенсивним рухом

Середа, 12 серпня 2020, 19:20

На перехресті проспекту Відродження та вулиці Максима Кривоноса просять встановити світлофор,  щоб  забезпечити належний рівень безпеки пішоходам.

Відповідну питецію зареєстрував Мондровський Михайло.

"Вважаю, що дана тема є актуальною для розгляду громадян та Луцької міської ради. Раціональним вирішенням даного питання буде встановлення світлофора на вказаному перехресті", - йдеться у петиції.

Для обґрунтування необхідності встановлення світлофора автор навів такі твердження:

  1.  Навколо вулиці Максима Кривоноса, в тому числі у селі Липини, відбувається жвава забудова багатоповерховими будинками, у зв’язку з чим дану ділянку дороги змушена переходити значна частина людей (мешканців).
  2.  На дорозі по проспекту Відродження великий об’єм трафіку, через що звичайні громадяни, які переходять дорогу наражають себе на небезпеку на шляху на роботу, в магазин чи в дитячий садок № 9, який знаходиться навпроти вулиці Кривоноса, на проспекті Молоді, 2А, тощо.
  3. Необхідність встановлення світлофора з урахуванням об’єму трафіку передбачено Національним стандартом України ДСТУ 4092-2002 «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосовування та вимоги безпеки», затвердженого наказом Держстандарту від 03.06.2002 № 326.
  4. Водії ігнорують знак пішоходного переходу та й саму зебру і просто не пропускають пішоходів.
  5. Водіям з другорядної дороги, по вулиці Максима Кривоноса, утруднено здійснити виїзд на основну дорогу, на проспект Відродження, у зв’язку з чим часто по вулиці Кривоноса накопичується значна кількість авто (створюється пробка), що прямують з Луцької районної лікарні, психіатричної лікарні, Епіцентру чи загалом з напрямку вулиці Теремнівської.

Збір підписів розпочався 12 серпня та триватиме ще 2 тижні. Підтримати ініціативу можна на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021
17:30
18 січня 2021
16 січня 2021
18:00
15 січня 2021