Поділитись:

Волинська чорниця збагатила бюджет майже на три мільйони гривень

Понеділок, 10 серпня 2020, 09:41

На Волині заготівельники чорниці сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,6 мільйона гривень податкових платежів.

Із цієї суми 1,5 мільйона гривень – це сплачена рента за спецвикористання лісових ресурсів, ще 1,1 мільйона гривень – податок на доходи фізичних осіб, який учасники заготівельного бізнесу зобов’язанні нараховувати і сплачувати при розрахунку з громадянами за зібрану ягоду, – повідомили в ГУ ДПС у Волинській області. 

Наразі в області має місце позитивна динаміка сплати ренти за спецвикористання лісових ресурсів при заготівлі ягід, оскільки отримані представниками підприємництва ліміти на понад півтисячі тонн перевищують минулорічні показники.

«Додаткові надходження, які Волинь щороку залучає до бюджетів у ягідно-грибний сезон, дозволяє громадам планувати витрати на найбільш актуальні питання життєдіяльності. Тож просимо лідерів територіальних громад уважно аналізувати діяльність підприємців, які працюють на підзвітних територіях. Наше спільне завдання з органами місцевого самоврядування – забезпечити режим максимального сприяння і підтримки тих підприємців, котрі чесно сплачують податки», – наголошує начальник Головного управління ДПС
у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що зі свого боку фахівці ДПС активно працюють у складі спеціальних комісій при райдержадміністраціях та мобільних груп, що здійснюють постійний моніторинг процесу заготівлі – від збору до зберігання, переробки та експорту дарів лісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 жовтня 2020
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020