Поділитись:

Культура, реабілітація, готель: що планують зробити в луцькому Будинку офіцерів

Четвер, 06 серпня 2020, 15:25

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук провів для журналістів ІА “Конкурент” екскурсію Будинком офіцерів.

Ця будівля вже багато років пустує і руйнується. Її звели ще століття тому. У 2000-х передали Луцькому національному технічному університету, але “вилізли” проблеми із землею, тож почати реконструкцію вони не могли, розповідає Петро Савчук. І лише минулого тижня отримали повне право користуватися будівлею. Тож тепер ЛНТУ готує проєктну документацію і має багато ідей щодо того, як облаштувати 100-річний будинок.

Зі слів ректора, тут планують облаштувати культурно-освітній простір в поєднанні з креативними індустріями. Це може бути мовний центр, а також бізнес-школа, де вчителями та консультантами стануть студенти ЛНТУ. У частині приміщення хочуть облаштувати реабілітаційний або оздоровчий центр. А в іншій – створити кафе і готель, де студенти з готельно-ресторанної справи зможуть відпрацьовувати свої навички, а туристи – відпочивати. Про всі ідеї луцького “політеху” дивіться у відео:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів