Поділитись:

Лучан вчитимуть формувати особистий бренд

Вівторок, 04 серпня 2020, 08:12

На початку серпня відбудуться три зустрічі із відомими лучанами, які поділяться досвідом та секретами успіху особистого бренду в Молодіжному центрі Волині.

Про це повідомили організатори. 

Особистий бренд – це поведінка, звички, репутація, сторінка в інстаграмі та коментарі у фейсбуці. Якщо якісно і круто подавати себе – це безумовно надалі працюватиме на вас.

Теми, які будуть висвітлюватись:

06.08, 19:00 – "Позиціонування в житті та мережі". Поговоримо про інструменти, які допоможуть врівноважити образ у мережах та поза ними із Юлією Євпак, founder & CEO PRO Business Hub. Над особистим позиціонуванням (брендом) потрібно працювати як онлайн, так і офлайн з однаковою силою. Розберемо те, як ми пишемо і говоримо, а також наш вигляд і візуал у соцмережах. Зокрема, говоритимемо про баланс в соцмережах між експертністю та особистістю.

11.08, 19:00 – "Мистецтво переконання. Ораторство, маніпуляція, комунікація" Про мистецтво переконання почуєте від продюсера Суспільно телебачення Волині, проєктного менеджера та ведучого Влада Зінкевича.

Ви дізнаєтеся:

  • як стати своїм для свого ж клієнта;
  • бути переконливим у всьому: мова, жести, манери;
  • толерантна маніпуляція на користь усім;
  • корисності від мене (на основі життєвого та професійного досвіду);
  • як використовувати усе навколо для продажу себе.


13.08, 19:00 – "Ціна і цінність особистого бренду". На цю тему ми поговоримо із Ольгою Валянік. Вона є керівницею сучасного альтерантивного інтеграційного мистецького простору "ГаРмИдЕр ангар-stage", організувала десятки заходів, акцій, фестивалів.

У плані зустрічі:

  • суб'єктивний особистий бренд;
  • як робити і "не зробити" свій бренд;
  • чужі історії особистих брендів;
  • ціна і цінність – як не монетизувати бренд.


Зустрічі відбуватимуться у Молодіжному центрі Волині. Кількість місць обмежена у зв'язку із дотриманням карантинних норм.  Вхід на зустріч – за благодійним внеском, що піде на підтримку роботи Молодіжного центру Волині та соціальні проєкти, які він реалізує.

Реєстрація - https://forms.gle/rLwZ3raSzhzhtEhT7
Деталі -  https://www.facebook.com/events/394499268183567/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2020
27 вересня 2020
26 вересня 2020