Поділитись:

22 школярі отримуватимуть стипендію від Луцькради (перелік)

Понеділок, 03 серпня 2020, 12:45

У Луцькій міській раді призначили 22 щорічні іменні стипендії кращим вихованцям закладів загальної середньої освіти. 

Відповідне рішення ухвалили у понеділок, 3 серпня, під час позачергового засідання Луцькради. 

Учні отримуватимуть 300 гривень щомісяця у період з 1 вересеня по 31 травня.

Перелік стипендіатів подаємо у таблиці.

Студницький Матвій Андрійович

- учень 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Соколова Тетяна Ігорівна

- учениця 11-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9»,  стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Драбант Софія Віталіївна

- учениця 10-А класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Ткаченко Ольга Миколаївна

 

 

 

- учениця 10-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Приймак Аріана Юріївна

 

- учениця 10-М класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Кравчук Володимир Володимирович

- учень 11-В класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради  Волинської області, стипендіат у галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Ходаківський Єгор Олександрович

 

- учень 11-А класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у  галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича)

Ткач Анна Андріївна

 

- учениця 6-І класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Романюк Дарія Андріївна

- учениця 9-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Жумик Тетяна Вікторівна

- учениця 6-В класу КЗ «Луцька  гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Побережний Валерій Володимирович

- учень 10-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Семенова Соломія Олександрівна

- учениця 11-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Лопоха Ольга Василівна

- учениця 9-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Щурук Анна Георгіївна

 

- учениця 8-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Кльоц Софія Андріївна

 

- учениця 11-А класу КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Солтисюк Дмитро Андрійович

 

- учень 11-Б класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Недошитко Ксенія Сергіївна

 

- учениця 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради  Волинської області, стипендіат у галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Королюк Єлизавета Володимирівна

- учениця 2-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у  галузі театрального мистецтва (стипендія імені Наталії Ужвій);

Метельська Софія Олександрівна

 

- учениця 10-В класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», вихованка Палацу учнівської молоді, стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Денисова Яна Юріївна

 

- учениця 10-В класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у  галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Камінський Роман Ігорович

- учень 11-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у галузі журналістики (стипендія імені Михайла Драгоманова);

Данилюк Анна Сергіївна

- учениця 9-Б класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 листопада 2020
17:05
10:50
29 листопада 2020
13:35
11:00
08:08