Поділитись:

Обробив комусь понад два гектари – декларуй: волинські податківці «йдуть» на поля

Понеділок, 13 липня 2020, 12:32

На Волині стартувала операція «Урожай-2020». Відповідне розпорядження начальника Головного управління ДПС у Волинській області Світлани Савчук передбачає низку пріоритетних завдань для волинських податківців в період збору врожаю сільськогосподарських культур.

Окрім організації контролю за реальним станом виплати зарплати працівникам, зайнятим в аграрному виробництві на всіх етапах, фахівці ДПС виявлятимуть нелегальних найманих працівників, залучатимуть до декларування осіб, які надають в період жнив послуги комбайнування власною технікою та обробляють з метою отримання комерційного зиску земельні ділянки понад два гектари. Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДПС у Волинській області. 

«Аграрний сектор вимагає великої кількості найманих осіб, які досить часто працюють на сільськогосподарських товаровиробників без оформлення належним чином трудових відносин. А це означає не лише бюджетні втрати, а й недотримання соціальних гарантій громадян. Просимо керівників підприємств та фермерських господарств не ігнорувати законне право кожного працівника на офіційну зарплату», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців підкреслила, що лише легальне робоче місце дає право на отримання соціальних виплат у випадку втрати працездатності та гідне пенсійне забезпечення в майбутньому.

«Звертаємо увагу орендарів землі на обов’язковості дотримання вимог закону при виплатах орендодавцям за користування паями. Загалом контроль за використанням земельних ділянок – одна з першочергових передумов стабільного наповнення бюджетів громад. Тож просимо менеджерів аграрних підприємств та фермерських господарств подбати про неухильне дотримання закону та сплату податків», – підсумувала Світлана Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2020
06 серпня 2020
05 серпня 2020