Поділитись:

Квіти в шинах, грядки, паркани: в Луцьку – рейд муніципалів (фото)

Неділя, 12 липня 2020, 11:00

У департаменті муніципальної варти Луцькради вважають пережитками минулого незрозмілі форми парканів, якими загороджують лучани нібито приватні прибудинкові території для того, щоб у шинах росли квіти, щоб наскладувати непотребу з дому чи просто розмістити альтанку без дозвільних документів.

Ще люди самовільно розміщують грядку під вікнами будинку, де росте бур'ян, огороджують її "міксом" гнилого дерева, ржавої сітки та побитої цегли, – зазначили муніципали на сторінці у фейсбуці. 

"Відтак інспекторами відділу демонтажів та евакуації департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було і буде продовжено дослідження території міста на предмет виявлення незаконно та самовільно встановлених конструкцій, в даному випадку парканів, розміщення яких суперечить вимогам Правил благоустрою міста Луцька, Закону України "Про благоустрій населених пунктів" та й здоровому глузду загалом. Адже не можна, щоб окремі особи захаращували та загромаджували землю комунальної форми власності, перед тим огородивши її парканом, коли у місті проводять капітальні ремонти прибудинкових територій, формуються ОСББ чи просто свідомі мешканці самостійно наводять лад біля своїх осель", – йдеться у повідомленні. 

Самовільно встановлені металеві та дерев'яні конструкції, паркани, які наразі виявили на вулицях Ківерцівській, Дубнівській, Потебні, Львівській та проспекті Молоді, вже внесені у проєкт рішення виконавчого комітету міської ради про демонтаж. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15:02
23 листопада 2020
17:03
11:43