Поділитись:

Волинський рибоохоронний патруль знищив 30 кілометрів сіток

П'ятниця, 05 червня 2020, 19:30

У четвер, 4 червня, в Управлінні Держрибагентства у Волинській області знищили заборонені знаряддя та засоби лову, які було вилучено інспекторами Волинського рибпатруля у порушників природоохоронного законодавства та знарядь, власники яких не було встановлено. 

Загалом утилізовано 936 одиниць знарядь лову, серед яких переважну більшість складали сітки — 795 одиниць. Окрім сітей, утилізовані також інші популярні знаряддя лову браконьєрів: 88 «ятерів», 27 «екранів» та 26 інших знарядь, серед яких: «косинки», «кловні», «ості», «підсаки». Загальна довжина сітних знарядь лову склала 30 км.

Останню утилізацію заборонених знарядь лову було проведено 11 жовтня 2019 року. Тоді було знищено 526 одиниць знарядь. Серед них: 417  сіток, 79 «екранів», 16 «ятерів», 4 «ості», 4 «кловні», 3 «павука», 2 «підсаки» та 1 одиниця «сани». Загальна довжина сітних знарядь склала 18 465 м.

«У результаті рибоохоронних заходів Волинський рибоохоронний патруль продовжує вилучати у порушників заборонені знаряддя лову. Усі вони зберігаються на складі конфіскованого майна до рішення суду як доказова база до адміністративних матеріалів. Також вилучаються і передаються на склад заборонені знаряддя, власників яких встановити не вдалося. Знищення таких знарядь проводиться в присутності комісії, до складу якої входять представники Волинського рибоохоронного патруля, Першого відділу державної виконавчої служби у місті Луцьку Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, департаменту фінансів Волинської ОДА та головного управління ДПС області», – повідомив начальник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

За використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 грн до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти за номером телефонної «гарячої лінії» відомства: (067) 360 78 40.

Довідкова інформація:

Згідно Інструкції щодо здійснення провадження в органах рибоохорони по справах про адміністративні правопорушення, заборонені знаряддя лову порушникам не повертаються, а реалізуються рибогосподарським або іншим організаціям для використання при виготовленні дозволених знарядь лову або знищуються у випадку неможливого використання їх з іншою метою. Знищення вилучених у порушників заборонених знарядь лову, іншого майна, що зберігається в інспекціях рибоохорони, проводиться не рідше одного разу на півріччя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14:24
13 липня 2020
21:15
19:30