Поділитись:

Кожен пацієнт для нас – потенційно інфікований коронавірусом, – керівник волинської лікарні (відео)

Четвер, 04 червня 2020, 16:40

Кожного пацієнта, який поступає у Волинську обласну клінічну лікарню, перевіряють на коронавірусну інфекцію за допомогою ІФА-тестування.

Про це розповів виконувач обов'язків директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар.

Відтепер кожному пацієнтові, який лягає на лікування у Волинську обласну клінічну лікарню, будуть проводити імуноферементний аналіз на коронавірус – ІФА – додаткове дослідження пацієнта, яке показує наявність певних видів антитіл в організмі. Цей тест не передбачає пошук самого вірусу, а лише визначає здатність організму протистояти інфекції. Від результатів залежатиме, чи лікуватимуть пацієнта в інфекційному госпіталі, чи хворий зможе перебувати у звичайному відділенні. Потребу в подальшому ПЛР-тесті визначатиме лікар.

Зі слів в.о. директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександра Дударя, кожного пацієнта, який поступає у лікарню, потрібно розглядати як потенційно інфікованого.

"Це забезпечить, передусім, безпеку в плані розповсюдження коронавірусної хвороби та створення нових осередків у відділеннях клініки. Лабораторія обласної клінічної лікарні забезпечуватиме на 100% потребу для пацієнтів, які поступають в ургентному порядку. Також, згідно із наказами МОЗу, ми повинні надавати допомогу і проводити планові оперативні втручання тим пацієнтам, в яких відстрочення планових операцій може призвести до незворотніх змін в його здоров'ї", – розповів керівник медзакладу.

Для імуноферементного аналізу на коронавірус у пацієнтів беруть кров із вени. Інфікуватися під час аналізу неможливо, оскільки, по-перше, всі інструменти для забору стерильні, а по-друге, коронавірус COVID-19 не плаває в крові – у крові визначають антитіла.

Як визначають результати аналізів та про що вони свідчать – дивіться в сюжеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08:56
30 жовтня 2020
10:28
29 жовтня 2020
28 жовтня 2020
11:00
27 жовтня 2020
15:40
26 жовтня 2020