Поділитись:

Акції, ROZETKA, Amazon: як луцька «Едельвіка» «виживає» у час карантину

Субота, 23 травня 2020, 19:00

Основна реалізація товарів луцької компанії «Едельвіка» до карантину відбувався у магазинах, які розташовувалися у торгово-розважальних центрах. Коли ж ТРЦ закрили, то управлінці почали вдаватися до інших способів продажу власної продукції – акції, продаж вишитих виробів на платформах відомих інтернет-магазинів.

Про це 22 травня під час круглого столу розповів голова правління ПАТ «Едельвіка» Юрій Переходько. Захід «Як відновлювати економіку міста після карантину» організував Громадянський Рух «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський.  

Так, модератор заходу та співзасновник Руху Тарас Шкітер поцікавився прикладом «виживання» в час карантину у відомої потужної компанії.

Юрій Переходько, своєю чергою, розповів, що під час карантину «Едельвіка» зробила щедру акцію, випустивши в магазини товари, на які урізала ціну в 4-5 разів, розмістила весь товар на ROZETKA та активно напрацьовує шлях роботи з Amazon.

«До цього ми ніколи таких знижок не робили. Були знижки в 25-30%, а зараз – 300-400%. Але ці кроки треба робити, бо в людей дійсно грошей немає. Їх не було після реконструкції комунального сектору, коли, я вважаю, в людей забрали всі кошти. Ті, що отримують заробітну плату, то 70% – це оплата комунальних послуг. Є люди, які користуються послугами приватно, то в них, може, є гроші», – зауважив Юрій Переходько.

Також додав, що бізнесу у час кризи варто використовувати платформи, які вже існують.

«Ми також будемо працювати з Amazon. Спочатку на «Розетку» ми виставляли певний асортимент, а згодом виставили все. І вона дала в 10 разів більше продажів, ніж наш інтернет-магазин. Існують ресурси – Amazon, ROZETKA набирають людей. Їх можна використовувати», – порекомендував голова правління ПАТ «Едельвіка».

На заході також були присутні засновниця Happy Kids Club і приватної школи Years Валентина Галущак, депутатка Луцькради Алла Надточій, засновник ПП «Страховий туристичний сервіс» Андрій Новосад та директор БК «Інвестор» Андрій Разумоський

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2020
09:00
27 вересня 2020