Поділитись:

Польща скасувала 14-денний карантин для українських заробітчан

П'ятниця, 22 травня 2020, 08:40

У Польщі запроваджують нові правила, що мають полегшити роботу фермерам. Зокрема, сезонні працівники з-поза східного кордону Польщі зможуть працювати відразу по прибутті до сільськогосподарської фірми.

Про це повідомляє Польське радіо.

Зі слів міністра сільського господарства Яна Кшиштофа Ардановського, іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях. Він додав, що для приїжджих розроблені спеціальні санітарні процедури. 

«Головний санітарний інспектор представив рекомендації, що визначають спосіб перебування працівників у господарствах, окремі входи, санітарні вузли, обмеження контакту (з іншими людьми, – ред.) до мінімуму, розділення працівників на менші групи, аби мінімалізувати ризик. У випадку захворювання когось з її членів, лише цю групу ми призначаємо до госпіталізації та виключаємо з праці», – зазначив він.

Новоприбулі працівники проходитимуть тести на наявність коронавірусу. Платитимуть за це фермери, – додає міністр. 

«Це також відповідає інтересам фермерів, котрі запрошують працівників. Адже працівники, збираючи врожаї, забезпечують прибутки фермерів. Бюджетна підтримка заборонена Європейським Союзом – це неприпустима державна допомога. Ми не можемо за рахунок бюджету іноземцям покривати витрати на ці тести», – зауважив міністр.

Міністр сільського господарства закликав поляків, що на даний момент не мають роботи, розглянути можливість сезонної праці у сільськогосподарській галузі. Він додав, що ставки у цій сфері «дедалі привабливіші».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 травня 2020
26 травня 2020
25 травня 2020
09:30