Поділитись:

Муніципали посилено контролюватимуть роботу ринків у Луцьку

Четвер, 07 травня 2020, 05:35

Інспектори департаменту муніципальної варти планують посилено контролювати агропродовольчі ринки, які запрацюють у Луцьку від сьогодні, 7 травня.

Про це йшлося під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки 6 травня, повідомляють на сайті Луцької міськради.

Нагадаємо, вчора під час дистанційного пленарного засідання позачергової 77-ї сесії Луцької міської ради депутати ухвалили рішення щодо відкриття агропродовольчих ринків.

Відтак, спеціалісти управління Держпродспоживслужби ГУ у Волинській області обстежили усі ринки, поспілкувалися з їх керівниками щодо готовності до відкриття та необхідності виконання усіх вимог.

Начальник Луцького міського управління ГУ Держпродспоживслужби ГУ у Волинській області Василь Татушко зазначив:

“За кожним ринком буде закріплено по два наших працівники, які кожні дві години заповнюватимуть спеціальні чек- листи, а наприкінці дня складатимуть відповідні протоколи. Завтра готові розпочати роботу чотири агропродовольчі ринки. Виробничо-комерційна фірма ринок "Домінанта" розпочне роботу 8 травня”.

Крім того, працівники цього управління сьогодні перевірили 14 суб'єктів підприємницької діяльності. Основні порушення – продаж не фасованих харчових продуктів.

Обговорили учасники наради й ситуацію щодо захворюваності на COVID-19. Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін, за минулу добу виявлено чотири нових випадків захворюваності. А щодо захворюваності на грип та ГРВІ, то ситуація наступна: до сімейних лікарів станом на 6 травня звернулись 115 лучан (69 дітей та 46 дорослих). Виявлено 7 підозр на COVID-19, серед них – одного хворого на пневмонію.

Працівники патрульної поліції продовжують контролювати самоізоляцію громадян, які повернулися до нашого міста з-за кордону. Сьогодні перевіряли присутність дітей на пришкільних територіях, продовжують виявляти контактних осіб.

Інспектори департаменту муніципальної варти перевіряють роботу ярмарків сільськогосподарської продукції. А від завтра посилено контролюватимуть роботу агропродовольчих ринків.

Продовжується у Луцьку і дезінфекція багатоповерхівок. Сьогодні 320 під’їздів були оброблені спеціальними розчинами. Допомагають комунальникам і працівники Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в області, дезінфікуючи під’їзди багатоповерхових будинків, де виявлені осередки коронавірусної інфекції.

Підбиваючи підсумки сьогоднішнього засідання, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив:

“Велика відповідальність за роботу ринків сьогодні покладається і на спеціалістів держпродспоживслужби, і на працівників правоохоронних служб, і на інспекторів муніципальної варти. Після відкриття агропродовольчих ринків зникає необхідність у функціонуванні сільськогосподарських ярмарків. Очевидно, варто залишити лише деякі локації і працювати вони мають два рази на тиждень. У фермерів зараз буде можливість продавати свою продукцію на ринках. Крім того, після 11 травня будуть відкриті усі ринки. Чекаємо на постанову Кабінету Міністрів, і будемо далі планувати свою роботу”.

Крім того, Григорій Пустовіт наголосив, що пом'якшення умов карантину можливе лише за умови посиленої самодисципліни. Отож, усе залежить тільки від кожного з нас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
01 лютого 2023
19:25
12:32
31 січня 2023
21:10
13:00