Поділитись:

У США дайвери роблять захисні маски із океанського сміття

Понеділок, 27 квітня 2020, 00:30
У США дайвери роблять захисні маски із океанського сміття

У США група дайверів перетворює пластикові відходи з океану на маски для обличчя. Так вони допомагають людям захиститися у часи пандемії коронавірусу. 

Виробництво масок допомогло очистити океан від 574 кілограмів відходів, – пише ТСН з посиланням на CNN.

Маски для обличчя виготовляють Професійна асоціація інструкторів з дайвінгу (PADI) разом х компанією Rash'R, що продає екологічно чистий спортивний одяг. Одна багаторазова маска коштує $20,40 і продається з п'ятьма змінними фільтрами. Як зазначається, це собівартість її виготовлення.

"Ми не отримуємо прибуток від цього продукту. Ми вкладаємо у це душу. Ми піклуємося про океан і про наше дайверске співтовариство, тому ми можемо заприсягтися, що не наживаємося на цих складних часах", – розповіла віцепрезидентка споживчого маркетингу в PADI Ліза Ніклін. 

 

Маски випускають у п'яти різних варіантах, але на всіх – морські тварини, як-от китові акули, скати чи великі білі акули. Також є маска для дітей. Поки що їх можна попередньо замовити.

PADI і Rash'R отримали понад 15 тисяч замовлень, тому їм довелося швидко нарощувати виробництво, аби задовольнити попит. Наразі виробництво масок допомогло очистити океан від 574 кілограмів відходів.

За словами Ніклін, придбання багаторазових масок для обличчя, подібних до тих, які продають вони, дозволяє людям захистити себе, залишивши респіраторні маски N95 і хірургічні маски для працівників охорони здоров'я, які найбільше їх потребують. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів