Поділитись:

У Ковелі патрульні допомогли знайти домівку для безпритульної жінки

Середа, 15 квітня 2020, 21:45

У Ковелі патрульні поліцейські допомогли знайти домівку безпритульній жінці перед Великоднем.

Про це інформує пресслужба патрульної поліції Волині у фейсбуці.

Екіпаж патрульних учора, 14 квітня, отримав завдання про те, що на вулиці лежить невідома особа. На місці поліцейські виявили 57-річну жінку, яка розповіла, що не має де жити, іноді ночує в під’їздах, а вдень ходить містом у пошуках допомоги.

“Ми зрозуміли, що вона безпритульна, але совість не дозволила залишити людину в біді, – розказує про випадок інспекторка Олена Дмитрук. – Жінка родом з Миколаївщини, більше місяця тому приїхала в Ковель, адже направлялась у Почаїв, однак усе зачинили на карантин. Коштів, аби поїхати назад, не виявилось, та й їхати не було куди: батьки давно померли, хата завалилась. Також жінка перебувала певний час в лікарні, шукала прихистку в церквах, а нині опинилась на вулиці“.

Патрульні одразу взялись телефонувати в реабілітаційні центри. На щастя, одна небайдужа людина відгукнулась і запропонувала допомогу. Домовились зустрітись з Надією та цією людиною сьогодні о 10 годині ранку, на тому ж місці.

“Я була приємно здивована, коли прийшла сьогодні вранці, а мене вже чекала пані Надія. В її очах іскрилась віра, що її не забули, вона була дуже рада. Згодом під’їхали небайдужі громадяни, які без зайвих слів сказали, аби вона забирала свої речі і їхала з ними“, – ділиться емоціями патрульна.

Нині жінка, як зазначили в пресслужбі, перебуває в теплі, добрі та турботі. Добрі люди допомогли з їжею, одягом і дахом над головою. А головне – вселили надію, що в Надії все буде добре.

“Людина, яка захотіла їй допомогти, не побоялася посадити жінку у своє авто, привезти у свій дім, не пошкодувала харчів, і коли я годину тому зателефонувала спитати, як там пані Надія, мені просто скинули фото усміхненої щасливої жінки і сказали: “Не переживайте, все добре, приїжджайте в будь-який час провідати“, – поділилилися позитивним завершення історії патрульні поліцейські.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 червня 2020
03 червня 2020
02 червня 2020
01 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
25 травня 2020
22 травня 2020
19 травня 2020
18 травня 2020
17 травня 2020
15 травня 2020