Поділитись:

У Луцьку почали дезінфекцію під'їздів (відео, фото)

Вівторок, 24 березня 2020, 12:01

У Луцьку проводять дезінфекцію під'їздів багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Одним із важливих протиепідемічних заходів в Луцьку під час карантину є обов’язкова дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків. Відповідальність за це покладається на ОСББ, а в разі його відсутності – ЖЕКи.

Кожне житлово-комунальне підприємство забезпечено 500-ма літрами розчину на основі гіпохлориту натрію для проведення дезінфікуючих заходів у під'їздах багатоквартирних будинків.

Директор ЖКП № 3 Руслан Юлдашев зазначив, що працівники забезпечені необхідним обладнанням для проведення робіт та мають відповідні засоби захисту для безпечної роботи. Він наголосив, що дезінфікуватимуть ручки, сходові клітки, домофони, перила.

Також працівникам, які проводитимуть роботу, представник Волинського обласного медично-виробничого підприємства “Профілактична дезінфекція” Тарас Столярчук провів інструктаж з правил обробки приміщень та техніки безпеки.

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що проведення дезінфекції під'їздів – робота непроста, адже пульверизатор з розчином нелегкий, а дезінфекцію потрібно провести якісно. Він додав, що запаси диззасобів та іншого інвентарю необхідного для обробки під'їздів, постійно будуть поповнюватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Коронавірус на Волині

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 серпня 2020
10 серпня 2020
11:14
09 серпня 2020
08 серпня 2020
16:10