Поділитись:

Пропозиції лучан щодо реконструкції Театрального майдану врахують

Неділя, 16 лютого 2020, 09:08

У Луцьку відбувся круглий стіл на тему «Архітектурне обличчя центру Луцька: між збереженням і оновленням» на якому управлінні містобудування та архітектури Луцької міської ради передали побажання лучан щодо реконструкції Театрального майдану.

Захід відбувся 14 лютого. Його організував Громадянський Рух «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський.

Побажання лучан начальнику управління Веніаміну Тузу озвучила депутатка Луцькради Алла Надточій.

Містяни просять аби площа мала тіньові завіси, які захищали б від спеки і дощу, та була гарно освітленою у темну пору доби.

«У нас відбувається багато свят і подій на Театральній площі. Якщо це День Незалежності і День міста, то у цей період яскраво світить сонце і спекотно. У нас немає ні тіньових завіс. У проєктах ми теж їх не бачимо. За кордоном це легко зробити елементарними конструкціями. Також коли ідуть дощі, то можна зробити конструкцію, яка може закриватися і прийматися. Люди ж хочуть прийти і відчувати себе комфортно. Також площа не має достатньо освітлення. Взимку її підсвічує ялинка, а в інші пори року там темно. Хочеться, щоб площа була тим місцем, коди можна прийти і вона сяяла», – озвучила Алла Надточій.

Та попросила взяти ці пропозиції до уваги.

«Це пропозиції від наших лучан і це робиться для всіх нас, тому їх варто врахувати», – підсумувала депутатка Луцькради.

Начальник управління містобудування та архітектури, своєю чергою, подякував за конструктивні пропозиції та пообіцяв їх врахувати при підготовці завдання щодо реконструкції Театрального майдану. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 квітня 2020
08 квітня 2020
06 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
27 березня 2020
26 березня 2020
25 березня 2020