Поділитись:

Волинь відвідають представники ЄС: програма

Четвер, 07 листопада 2019, 15:10
Волинь відвідають представники ЄС: програма

На Волині перебуватиме делегація представництва Європейського Союзу в Україні.

Представники відвідають Луцьк та Рожище 11-12 листопада, – інформують організатори. 

У межах візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 11 листопада, 10:00 – 11.30 Де? м. Рожище, Рожищенський ліцей №4, вул. Кондратюка, 15, актова зала, 2-й поверх.

Коли? 12 листопада, 12:00 – 13:30 Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, вул. Винниченка, 30-А, бібліотека, конференц-зала, ауд. 54, 4-й поверх.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.



Що?  Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 11 листопада, 13:00 – 14:30

Де? м. Рожище, Рожищенська міська рада, вул Незалежності, 60, актова зала, 2-й поверх.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.


Що?  Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»

Коли?  11 листопада, 16:00 – 19:00

Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, вул. Винниченка, 30-А, бібліотека, конференц-зала, ауд. 54, 4-й поверх.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs_training_2019  

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/587001081839402/


Що?  Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли?  12 листопада, 15:00 – 18:00

Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, вул. Винниченка, 30-А, бібліотека, конференц-зала, ауд. 54, 4-й поверх.

Основні теми заходу:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС.

Серед головних спікерів заходу: Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Сергій Чуріков, директор будівельної компанії "Європейський стандарт - Україна" / Ірина Галімська, начальник відділу зовнішніх зв’язків Волинської торгово-промислової палати.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz_workshop_2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1470701773082185/


Що? Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 12 листопада (вівторок), 15:00 – 18:00

Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, вул. Винниченка 30-А, бібліотека, конференц-зала, ауд. 54, 4-й пов.

Для кого? Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network).
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами.
  • Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

         Головні експерти заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади.
  • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України.
  • Сергій Чуріков, директор будівельної компанії "Європейський стандарт - Україна".
  • Ірина Галімська, начальник відділу зовнішніх зв’язків Волинської торгово-промислової палати

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1470701773082185/

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz_workshop_2019


 


Що? Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»

Коли? 11 листопада (понеділок), 16:00 – 19:00

Де? м. Луцьк, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки, вул. Винниченка, 30-А, бібліотека, конференц-зала, ауд. 54, 4-й поверх.

Для кого? Представники громадських організацій, благодійних фондів, аналітичних центрів та навчальних закладів, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також учасники отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому учасники заходу в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/587001081839402/  

Як взяти участь? Заповніть електронну заявку http://bit.ly/NGOs_training_2019

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти.

Результати відбору будуть оголошені 8 листопада.

Довідково: 

Візит Представництва ЄС до Волинської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів