Поділитись:

Прокуратура з'ясовує, через чию бездіяльність Луцьк потерпає від смороду

Середа, 17 липня 2019, 18:11

Прокуратура з'ясовує, через чию бездіяльність Луцьк потерпає від забрудненості повітря.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Встановивши факти звернення мешканців Луцька до лікувальних установ у зв’язку з негативним впливом на стан їхнього здоров'я повітря, забрудненого шкідливими речовинами, Луцька місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості службових осіб органів місцевого самоврядування, виконавчої влади Луцька й Луцького району та органів державного нагляду (контролю) Волинської області, внаслідок якої було завдано такої шкоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 367 КК України).

У межах кримінального провадження перевірять повноту та своєчасність реагування службових осіб усіх вище названих органів, які мали би вживати заходи задля запобігання негативному впливу на навколишнє середовище та здоров'я людей, на численні повідомлення у засобах масової інформації та соціальних мережах про поширення на території обласного центру Волині та навколишніх сіл забруднюючих речовин.

Досудове розслідування триває, його провадять слідчі Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області за процесуального керівництва прокурорів місцевої прокуратури.

Нагадаємо: Луцька місцева прокуратура та Луцький відділ поліції розпочали кримінальні провадження щодо забруднення природних властивостей атмосферного повітря та земель

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Сморід у Луцьку

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 червня 2020
28 травня 2020
26 травня 2020
25 травня 2020
22 травня 2020
20 травня 2020
15 травня 2020
12 травня 2020
08 травня 2020