Поділитись:

Депутати хочуть понизити вартість проїзду у Луцьку до п'яти гривень

Середа, 03 липня 2019, 15:55

Ряд депутатів Луцької міської ради вважає, що рішення виконавчого комітету про підняття вартості проїзду у міському громадському транспорті потрібно скасувати.

Про це йдеться у проекті рішення, оприлюдненому на сайті Луцькради. 

У документі зазначено, що протягом місяця до представників депутатського корпусу надійшла велика кількість звернень від мешканців міста щодо необґрунтованості підняття тарифу на проїзд та невідповідність вартості якісним показникам послуг що надаються.

"Таким чином, у зв'язку з невідповідністю прийнятого рішення базовим принципам, що закріплені в Конституції України та Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" вважаємо за необхідне скасувати вказане рішення виконавчого комітету, яке крім вищевказаних аргументів не відповідає інтересам територіальної громади", – пишуть автори проекту рішення. 

Ініціаторами зниження вартості проїзду виступили: Алла Надточій, Богдан Богонос, Павло Данильчук, Олександр Лазука та Микола Собуцький.

Рішення про підвищення вартості проїзду виконком Луцькради ухвалив 23 травня. Наразі ціна для дорослих становить шість гривень, для школярів – три. До підвищення вартості проїзду, у Луцьку в маршрутках платили п'ять (дорослі) та дві гривні (школярі).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку маршрутка №23 їздитиме по-новому

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
13 квітня 2021
14:20
12 квітня 2021
15:30
11 квітня 2021
10 квітня 2021
10:00
09 квітня 2021