Поділитись:

"Думати не про Фірташа, а про людей", – депутат Луцькради щодо безплатних газових лічильників

Субота, 04 травня 2019, 10:40

У Луцькраді пропонували підтримати проект, відповідно до якого пільговим категоріям населення встановлювали б лічильники на газ безплатно. Однак така ініціатива не отримала достатньої підтримки. 

Депутат Луцької міської ради Микола Яручик закцентував, що цей проект виник у результаті зустрічей із лучанами і певних напрацювань. 

"Орієнтовно два місяці тому за адресою Дружби Народів,15 я ініціював збори, на які прийшли мешканці вулиці Потебні, Станіславського, Даньшина, Гнідавської та бульвару Дружби Народів, 15. Тоді був представник ПрАТ "Волиньгаз", який досконало людям пояснював цю ситуацію. Також після цього аналогічні збори на Київському майдані разом із Громадянським Рухом "СВІДОМІ" організувала депутатка Алла Надточій. Згодом над цим питання працювали депутати Андрій Покровський і Юлія Вусенко, які провели відповідний аналіз", – зазначив він. 

Відтак, відповідно до усіх даних, які назбирали в результаті таких зустрічей, і виник проект рішення "Про затвердження міської програми на встановлення індивідуальних лчильників газу у квартирах пільгової категорії мешканців". 

"Ми не придумали це самі. Ми читали цей закон і апелювали. Плюс якщо ми ухвалимо цю програму, у нас є напрацювання, можливо, ми ще залучимо меценатів. Я думаю зараз не про Фірташа, а про людей, коли ці слова говорю Я прошу теж подумати про людей і допомогти саме тим верствам населення, які цього потребують. Про це нам сказали люди, принаймні ті, з якими ми спілкувалися", – наголосив Микола Яручик.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
01 липня 2020
27 червня 2020
26 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020
23 червня 2020