Завербовані ворогом: затримали паліїв Приватбанку та Господарського суду у Луцьку (відео)
Поліція затримала причетних до підпалу відділення банку та приміщення господарського суду у Луцьку.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».
Фігурантами виявилося двоє 19-тирічних молодиків із сусідньої Рівненщини. Попередньо відомо, що вони були завербовані ворожими спецслужбами. Усі деталі поліцейські обіцяють повідомити згодом.
Нагадаємо, пізно ввечері 24 червня у Луцьку на проспекті Соборності горіло відділення «ПриватБанку». За непідтвердженою інформацією, у приміщення кинули два коктейлі Молотова.
Згодом стало відомо про загоряння приміщення Господарського суду.
На місцях працювали слідчо-оперативні групи. За обома фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- 🔥 На Волині триває боротьба з підступними торф’яними пожежами
- На одному з пляжів Світязя – пожежа (відео)
- Тато-герой: рятувальник з Волині гасив пожежі на сході під ворожими КАБами