Пляж горів на Світязі через відпочивальників, – рятувальники

Середа, 24 червня 2026, 15:30

У селі Світязь Шацької громади рятувальники ліквідували пожежу очерету – лихо трапилось в обідню пору на вулиці Набережній.

Вогнеборці ДСНС з селища Шацьк оперативно провели розгортання і погасили полум’я водяним стволом, вчасно локалізувавши пожежу та зупинили поширення вогню за 15 хв після повідомлення на лінію 101, – зазначили у пресслужбі волинських рятувальників.

«На жаль, відпочивальників зараз на озері багато, хто з них спричинив пожежу з необережності...» – зазначили пожежники.

  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: