На Ковельщині оголосили високу пожежну небезпеку

На території Ковельської громади оголосили високу пожежну небезпеку у зв’язку із спекотною погодою.
Про це повідомив очільник громади Ігор Чайка.
«На жаль, вже маємо тривожну статистику. Як повідомили рятувальники, лише за минулі вихідні на Волині ліквідували 11 пожеж сухої рослинності. Найбільші осередки загоряння виникли саме в нашій громаді», – наголосив Чайка.
Біля села Заріччя вогонь охопив суху траву й чагарники на площі 2 гектари. Поблизу Білина на території площею 1 гектар вигоріли чагарники, самосів та суха трава. Причина загорянь – людська недбалість.
Жителів та гостей громади заклилали бути максимально свідомими, дотримуватися правил пожежної безпеки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.