Поділитись:
Пляж горів на Світязі через відпочивальників, – рятувальники
Середа, 24 червня 2026, 15:30

У селі Світязь Шацької громади рятувальники ліквідували пожежу очерету – лихо трапилось в обідню пору на вулиці Набережній.
Вогнеборці ДСНС з селища Шацьк оперативно провели розгортання і погасили полум’я водяним стволом, вчасно локалізувавши пожежу та зупинили поширення вогню за 15 хв після повідомлення на лінію 101, – зазначили у пресслужбі волинських рятувальників.
«На жаль, відпочивальників зараз на озері багато, хто з них спричинив пожежу з необережності...» – зазначили пожежники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.