У Луцьку зупинки громадського транспорту зробили гламурнішими (фото)

Вівторок, 02 червня 2026, 15:08

У Луцькій громаді протягом квітня та травня оновили низку скляних павільйонів на зупинках громадського транспорту.

Про це повідомляють на сторінках міськради.

Працівники замінили пошкоджене скло та покрівлю з полікарбонату, пофарбували конструкції зупинок і лавки. Також провели прибирання та миття скляних павільйонів.

Ремонтні роботи виконали на таких зупинках:

  • «Дитячий садок №9» на проспекті Відродження;
  • «Вулиця Героїв-добровольців» на вулиці Конякіна;
  • «Шпиталь МВС» на вулиці Державності;
  • «Бульвар Івана Газюка»;
  • «Залізничний вокзал» на проспекті Грушевського;
  • «Ліцей №2» на вулиці Львівській;
  • «Вулиця Набережна»;
  • на вулиці Соборній у селі Княгининок.

 

Крім того, у громаді помили скляні павільйони та інформаційні електронні табло майже на 100 зупинках громадського транспорту.

Такі роботи проводять для того, щоб зупинки були охайними та комфортними для пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: