Поділитись:

У Луцьку закликають зробити безплатний проїзд для школярів

Автор: Максим Косюр |
Середа, 27 травня 2026, 14:44
У Луцьку закликають зробити безплатний проїзд для школярів

У Луцьку закликали зробити проїзд у громадському транспорті безкоштовним для школярів на період навчального року.

Відповідний депутатський запит озвучила Алла Жупанюк.

«З огляду на резонансне питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, пропоную під час навчального року запровадити безкоштовний проїзд для учнів закладів освіти Луцької міської територіальної громади. Такий досвід уже існує в інших громадах України. Чим ми гірші? Невже ми менше дбаємо про своїх дітей? Прошу доручити відповідним структурним підрозділам Луцької міської ради вивчити це питання та підготувати і внести на розгляд виконавчого комітету відповідний проєкт рішення», – зазначила Жупанюк.

Такий запит більшість обранців громади підтримали.

Нагадаємо: нещодавно у Луцьку зросла вартість проїзду як в маршрутках, так і в тролейбусах, відповідно здорожчала ціна і для школярів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів