У Луцьку зупинки громадського транспорту зробили гламурнішими (фото)

У Луцькій громаді протягом квітня та травня оновили низку скляних павільйонів на зупинках громадського транспорту.
Про це повідомляють на сторінках міськради.
Працівники замінили пошкоджене скло та покрівлю з полікарбонату, пофарбували конструкції зупинок і лавки. Також провели прибирання та миття скляних павільйонів.
Ремонтні роботи виконали на таких зупинках:
- «Дитячий садок №9» на проспекті Відродження;
- «Вулиця Героїв-добровольців» на вулиці Конякіна;
- «Шпиталь МВС» на вулиці Державності;
- «Бульвар Івана Газюка»;
- «Залізничний вокзал» на проспекті Грушевського;
- «Ліцей №2» на вулиці Львівській;
- «Вулиця Набережна»;
- на вулиці Соборній у селі Княгининок.


Крім того, у громаді помили скляні павільйони та інформаційні електронні табло майже на 100 зупинках громадського транспорту.
Такі роботи проводять для того, щоб зупинки були охайними та комфортними для пасажирів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.