На Волині «на щиті» зустрінуть полеглого Героя Віктора Шолома
З глибоким сумом повідомляємо про повернення «на щиті» нашого земляка – командира стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецького батальйону Шоломи Віктора Дмитровича.
Про це повідомили у Городищенській громаді.
ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна, який вважався зникли безвісти з 2024 року.
28 травня 2026 року о 10:00 відбудеться виїзд кортежу з тілом Захисника з Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи.
Орієнтовно о 10:40 кортеж прибуде до рідної домівки Героя в селі Чаруків.
О 12:00 у храмі Святої великомучениці Параскеви, відбудеться чин похорону.
Після завершення богослужіння кортеж із тілом Захисника вирушить до місцевого кладовища, де Героя проведуть в останню путь.
Просимо жителів громади гідно зустріти Захисника та віддати шану його мужності, подвигу й жертовності у боротьбі за незалежність і свободу України.
Вічна пам’ять і слава Герою.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Майже три роки вважався зниклим: підтвердилася загибель Захисника з Волині
- Помер на другий день після 45-річчя: на Волині попрощалися з підполковником Юрієм Халиком (фото)
- У Луцьку провели в останню дорогу полеглого воїна Сергія Четверикова (фото, відео)