У Луцьку закликають зробити безплатний проїзд для школярів
У Луцьку закликали зробити проїзд у громадському транспорті безкоштовним для школярів на період навчального року.
Відповідний депутатський запит озвучила Алла Жупанюк.
«З огляду на резонансне питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, пропоную під час навчального року запровадити безкоштовний проїзд для учнів закладів освіти Луцької міської територіальної громади. Такий досвід уже існує в інших громадах України. Чим ми гірші? Невже ми менше дбаємо про своїх дітей? Прошу доручити відповідним структурним підрозділам Луцької міської ради вивчити це питання та підготувати і внести на розгляд виконавчого комітету відповідний проєкт рішення», – зазначила Жупанюк.
Такий запит більшість обранців громади підтримали.
Нагадаємо: нещодавно у Луцьку зросла вартість проїзду як в маршрутках, так і в тролейбусах, відповідно здорожчала ціна і для школярів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- «Тепер дві поїздки – як пів буханки хліба»: як реагують лучани на здорожчання вартості проїзду
- 10% з кожної поїздки – в кишеню оператора: чому Луцьк став «найдорожчим» містом для «Сітікард»
- На Волині впроваджують інноваційний застосунок для маршруток: що це та коли запрацює