У Луцьку – масові скарги на громадський транспорт: що сталося

Вівторок, 05 травня 2026, 10:56

У Луцьку за квітень надійшло понад 50 скарг на роботу громадського транспорту, електронних табло та поведінку водіїв.

Про це повідомила директорка Центру надання адмінпослуг Лариса Карп'як під час розширеної наради у вівторок, 5 травня.

«За місяць ми отримали 59 звернень. Мешканці скаржилися на недотримання графіків руху, особливо у вечірні години, великі інтервали на маршрутах, некоректну поведінку водіїв та збої в роботі електронних табло», – зазначила посадовиця.

З її слів, найбільше скаржилися на маршрути № 24, 31, 3 та 9.

Нагадаємо: у Луцьку хочуть підняти ціну на проїзд автобусами до 24 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: