Поділитись:

У двох селах поблизу Луцька не буде світла: що коїться

П'ятниця, 01 травня 2026, 12:06
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У зв'язку з плановими перервами в електропостачанні у двох селах біля Луцька не буде світла.

Про це повідомили в телеграмі Боратинської громади.

Відключення світла заплановані на 4 та 5 травня. У двох населених пунктах Боратинської громади буде припинено електропостачання.

  • 4 травня з 09:00 до 16:00: - Вікторяни (вул. Залізнична)
  • 5 травня з 10:00 до 17:00: - Голишів (вул. Незалежності, Тиха) - Новостав (вул. Нова, Благовісна, Шевченка)

Планові відключення допомагають проводити необхідні ремонти та забезпечують стабільну роботу мереж у майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів