Поділитись:
Декілька сіл на Волині сидітимуть без світла: графік відключень
П'ятниця, 01 травня 2026, 09:18

Фото ілюстративне
У Дубівській громаді запланували тимчасові відключення електроенергії. Світла не буде у кількох селах у різні дні травня.
Про це повідомили в ПрАТ «Волиньобленерго».
Відключення планують:
- 06 травня з 09.00 по 17.00 год. в с.Буцинь (вул.Шкільна) та с.Вербка (вул. Шкільна та пров. Шкільний);
- 12 травня з 09.00 по 16.00 год. с.Городище (вулиці: Пасічна, Лугова, Молодіжна);
- 13 травня з 09.00 по 16.00 год. с.Гредьки (вулиці: Зелена, Волі, Незалежності).
Мешканців просять врахувати ці перерви та заздалегідь спланувати свій день.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.