Поділитись:

Декілька сіл на Волині сидітимуть без світла: графік відключень

П'ятниця, 01 травня 2026, 09:18
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Дубівській громаді запланували тимчасові відключення електроенергії. Світла не буде у кількох селах у різні дні травня.

Про це повідомили в ПрАТ «Волиньобленерго».

Відключення планують:

  • 06 травня з 09.00 по 17.00 год. в с.Буцинь (вул.Шкільна) та с.Вербка (вул. Шкільна та пров. Шкільний);
  • 12 травня з 09.00 по 16.00 год. с.Городище (вулиці: Пасічна, Лугова, Молодіжна);
  • 13 травня з 09.00 по 16.00 год. с.Гредьки (вулиці: Зелена, Волі, Незалежності).

Мешканців просять врахувати ці перерви та заздалегідь спланувати свій день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів