Поділитись:

Назвали ще трьох учасників джаз-фесту в Луцьку

Четвер, 17 серпня 2017, 18:14

Організатори Х Міжнародного джазового фестивалю "Art Jazz Cooperation 2017", який відбудеться у Луцьку 25-27 серпня, продовжують знайомити лучан із гуртами-учасниками.

Акустичний дует київських музикантів, піаніста Павла Ігнатьєва та вокалістки Катіко Пурцеладзе, – це симбіоз легкості та глибини, свободи душі та радості, світлого смутку та несподіваних прийомів.Кожен з музикантів реалізував себе сольно і як учасник інших колективів. У Павла Ігнатьєва є десять сольних альбомів в стилі неокласики та джазу, спільні роботи з гуртом Бумбокс та Сергієм Бабкіним. Катіко – вокалістка з ароматом грузинського колориту, актриса, учасниця джазового колективу "JT Fresh", який виступав на фестивалі "ART JAZZ" в 2010 році.

На фестивалі музиканти представлять нову програму, що складається з авторських композицій та джазових стандарти в оригінальному авторському виконанні.

Хор Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва під керівництвом головного хормейстера Масленнікової Анжели Геннадіївни бере участь в різножанровому репертуарі театру^ операх, мюзиклах, кантатно-ораторіальних творах, музично-драматичних виставах, освітніх програмах, концертах, навіть у балетах (де є хорові партії). Хоровий колектив співає як у супроводі оркестру, так і а cappella.

Хор театру неодноразово брав участь в найпрестижніших державних заходах України (виконання гімнів країн-півфіналістів під час проведення "Євро - 2012" тощо).

"Дві меси в стилі джаз" це мистецький експеримент який вперше буде звучати на джазову фестивалі в Україні. Програма концерту складається з творів найпопулярніших хорових композиторів сучасності Боба Чілкотта та Мартіна Воллінгера. У виконанні переважно молодого, а тому схильного до експериментів хору в супроводі інструментального тріо – Діана Зуєва (фортепіано), Єгор Славінський (контрабас), Дмитро Орел (ударні) – "Маленька джазова меса" "сучасного героя британської хорової музики" Чілкотта одразу ж позитивно налаштувала і найбільш вибагливих поціновувачів джазу.

Minimal Groove Band – це молодий естрадно-джазовий ансамбль з невеликого провінційного містечка Білорусі. Колектив постійно експериментує і пробує себе в різних джазових стилях, від свінгу до фанку. Так само виконує авторські композиції. Склад колективу поєднує в собі молодість і досвід, часто поповнюється новими і перспективними музикантами.

Головна мета бенду – це пропаганда джазової музики серед молоді.

Склад:

 1. Євгеній Ширшов – бас гітара, керівник.
 2. Вадим Сай – барабани.
 3. Ігорь Густир – перкусія.
 4. Валерій Ткачук – клавіші.
 5. Іван Засимович – гітара.
 6. Павел Засимович – саксофон альт.
 7. Едуард Бриль – саксофон тенор.
 8. Максим Беленко – тромбон.
 9. Ніколай Горох – труба.
 10. Анастасія Сернова – вокал.
 11. Анастасія Кипнюк – бек вокал.
 12. Ангеліна Губорєва – бек вокал.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 лютого 2019
03 лютого 2019
30 січня 2019
16 жовтня 2018
13 жовтня 2018
08 жовтня 2018
01 жовтня 2018
24 вересня 2018
17 вересня 2018
13 вересня 2018
12 вересня 2018
11 вересня 2018
09 вересня 2018
07 серпня 2018