З кисневою трубкою та на кріслі колісному: Папа Римський з’явився на публіці після хвороби (фото)
З нагоди Ювілею хворих і світу охорони здоровʼя Папа Римський Франциск здійснив особисту прощу до базиліки Святого Петра, перейшов через Святі Двері та приступив до Таїнства Сповіді.
Про це повідомило Vatican News, – пише ТСН.
Стало відомо, що Папа Франциск, який продовжує одужувати після важкої пневмонії, у неділю, 6 квітня 2025 року, наприкінці Святої Меси з нагоди Ювілею хворих і світу охорони здоров’я прибув на площу Святого Петра, де уділив своє благословення всім присутнім.
Захриплим голосом він промовив: «Благодатної всім неділі! Щиро всім дякую!».
Своєю присутністю він приєднався до паломників – тих, хто, як і він, переживає стан хвороби та немочі.
Як повідомила пресслужба Святого Престолу, перед тим, як привітати паломників і вірних на площі, Папа Франциск спочатку звершив Таїнство Примирення в базиліці Святого Петра, провів час у молитві та перейшов через Святі Двері.
Нагадаємо: Папа Римський Франциск був настільки близький до смерті від пневмонії, що медики розглядали можливість припинити лікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Римський вперше показався після госпіталізації