Допомога ЗСУ – це заслуга активних лучан, а не лише міської влади, – Алла Надточій (фото)
Допомогу військовим від Луцька надавала не лише міська рада, а насамперед активні громадяни міста.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила представниця Громадянського руху «Свідомі» Алла Надточій.
Луцька міська рада нещодавно опублікувала звіт: скільки, що і кому передали на потреби сил оборони у 2024 році. Але у цьому звіті не згадуються люди, завдяки яким ця допомога у 2024 році становила майже 500 млн грн бюджетних коштів.
«Де у цьому переліку звичайні лучани – громадські активісти, волонтери, підприємці та бізнес, які сплачують податки? Де самі військові, які приходили у міську раду і вимагали справедливого відношення до себе? Чому у звіті звучать заслуги лише міської ради та розміщено понад 10 фото міського голови, ніби це їхня особиста заслуга?» – йдеться у дописі.
Алла Надточій підкреслює, що наприкінці 2023 року, щоб змусити владу діяти, саме активна громадськість почала масово виходили на акції «Дрони замість бруківки!». До акції долучилися військові, які перебували у місті.
«Наша команда депутатів, підтримувала ці акції та постійно наголошувала на необхідності збільшення бюджетних витрат на допомогу війську. І лише в результаті цих спільних дій на допомогу військовим у 2024 р. було витрачено майже 500 млн грн!
А що маємо цього року? Сума, яку закладають на підтримку армії на 2025 р. ПОКИ ЩО значно менша – лише 150 млн грн. Ми знову змушені нагадувати керівництву міста, що безпека країни – пріоритет №1», – уточнює Алла Надточій.
Вона наполягає на тому, що лучани заслуговують на подяку, бо це вони – справжній тил та опора нашої армії.
«Правда має бути не лише у продемонстрованих на загал цифрах, а й у визнанні ролі людей, які постійно допомагають військовим своїми діями!
І було б правильно, якби наступного разу у таких звітах знайшлося місце для подяки громаді, а не лише для політичного піару окремих осіб», – підсумовує представниця Громадянського руху «Свідомі» Алла Надточій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Волонтерки з Луцька передали захисникам понад 100 ящиків окопних свічок (фото, відео)
- Луцький активіст розповів, завдяки кому в бюджеті Луцька збільшили витрати на ЗСУ (відео)
- Є 265 млн грн: депутат Луцькради пропонує витратити вільні кошти на підтримку ЗСУ