Є 265 млн грн: депутат Луцькради пропонує витратити вільні кошти на підтримку ЗСУ

В бюджеті Луцька є 265 млн грн вільних коштів. Представник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Андрій Лучик пропонує використати їх на підтримку армії.
Про це він написав у телеграмі.
Зі слів Андрія Лучика, станом на початок січня 2025 року вільний залишок коштів на казначейських рахунках Луцької міської ради становить понад 265 млн гривень.
«Це, грубо кажучи, "невикористані" кошти, які перейшли з 2024 у 2025 рік. На крайній сесії ЛМР запропонував використати їх для підтримки Сил оборони», – зазначив Андрій Лучик.
Представник Громадянського Руху «СВІДОМІ» нагадав, що цього року на підтримку ЗСУ в бюджеті Луцька заклали лише 150 млн гривень, попри те, що у 2024 році там було 500 млн.
Нагадаємо: луцький активіст розповів, завдяки кому в бюджеті Луцька на 2024 рік збільшили витрати на ЗСУ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.