У Луцьку жінка народила 14-ту дитину
Четвер, 30 січня 2025, 15:50
З волинського перинатального виписали волинянку, яка народила14-ту дитину.
Про це інформує Волинське обласне медоб'єднання захисту материнства і дитинства.
Із 14 дитиною сьогодні виписалася з Волинського обласного перинатального центру Любов Ройко.
14-м в родині став хлопчик. Велика сім’я, яка виховуватиме відтепер 8 доньок та 6 синів, мешкає в селі Башлики Луцького району. Пані Любов має почесне звання «Мати-героїня».
На запитання, чи важко подружжю виховувати стільки дітей, багатодітна мама відповіла:
«Все помаленьку, з добром і любов’ю. Зараз уже є кому допомагати».
Нагадаємо: нещодавно до патрульних Волині звернувся водій з проханням допомогти його дружині, у якої розпочалися перейми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- 👩🍼 Народилися вагою 550 і 770 грамів: у Луцьку виписали двох «поспішайок» (фото)
- У луцькій стоматполіклініці – зміни у керівництві (фото)
- Працівники луцької дитячої поліклініки допомагатимуть новоспеченим матусям вдома