Гарчить та кусає: у Луцьку нарікають на собаку, який нападає на людей

П'ятниця, 17 січня 2025, 20:44

У Луцьку скаржаться на агресивного собаку. Тварина мешкає біля будинку, що на проспекті Волі 4 б.

Зокрема, до телеканалу «Конкурент TV» звернулася лучанка Марина, яка орендує у тому будинку офіс. Жінка каже, що вже просто увірвався терпець.

«Протягом тривалого часу у центрі міста безпритульний пес нападає на перехожих. Дана проблема триває з квітня місяця і до цього часу вона так і не вирішилася», – каже лучанка.

За словами жінки, пес напав і на неї. Він хотів її вкусити, а вона оборонялася, впала та травмувала руку.

Собака нападав і на інших мешканців вулиці. Декому навіть розгризав сумку з двох сторін.

«Я нічого не маю проти безпритульних собак, я люблю тварин, але якщо пес агресивний і небезпечний, загрожує здоровʼю людей, то потрібно приймати якісь міри», – каже Марина.

Деталі – у сюжеті.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: