Гарчить та кусає: у Луцьку нарікають на собаку, який нападає на людей
У Луцьку скаржаться на агресивного собаку. Тварина мешкає біля будинку, що на проспекті Волі 4 б.
Зокрема, до телеканалу «Конкурент TV» звернулася лучанка Марина, яка орендує у тому будинку офіс. Жінка каже, що вже просто увірвався терпець.
«Протягом тривалого часу у центрі міста безпритульний пес нападає на перехожих. Дана проблема триває з квітня місяця і до цього часу вона так і не вирішилася», – каже лучанка.
За словами жінки, пес напав і на неї. Він хотів її вкусити, а вона оборонялася, впала та травмувала руку.
Собака нападав і на інших мешканців вулиці. Декому навіть розгризав сумку з двох сторін.
«Я нічого не маю проти безпритульних собак, я люблю тварин, але якщо пес агресивний і небезпечний, загрожує здоровʼю людей, то потрібно приймати якісь міри», – каже Марина.
Деталі – у сюжеті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Як мішок зі сміттям: у Луцьку власники двічі викинули собаку на вулицю (фото)
- На Волині рятувальники витягнули з пастки собаку (фото)
- У селі на Волині – карантин: у собаки виявили сказ