На Волині трапилися чотири пожежі, одна з них – у Луцьку (фото)
Минулої доби на Волині трапилися чотири пожежі, одна з них – у багатоповерхівці у Луцьку.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області.
У вівторок, 3 грудня, у післяобідню пору трапилася пожежа в дерев'яному хліві у селі Довжиця Маневицької громади. Вогонь, що охопив тимчасову металеву піч і перекинувся на дрова, загасили очевидці підручними засобами. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.
До прибуття рятувальників було погашене загоряння у квартирі на восьмому поверсі на вулиці Конякіна у Луцьку. Матрац та хатні речі загорілися через необережність під час куріння власника помешкання.
Увечері виникла пожежа в приватному житловому будинку в селі Тростянець Ківерцівської громади. За викликом до місця події спрямували рятувальників 6-ї ДПРЧ м. Ківерці, працівників місцевої пожежної охорони с. Журавичі та добровольців пожежної команди с. Озеро. Вони ліквідували горіння, що поширилося на перекриття, стіни й хатні речі. Попередньо, пожежа трапилася через недолік конструкцій димаря.
О 22:51 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу в с. Мельники-Річицькі Забродівської громади на Ковельщині – на приватному обійсті горів дерев'яний хлів. Силами рятувальників 14-ї ДПРЧ селища Ратне та працівників місцевої пожежної охорони с. Річиця горіння ліквідоване. Причину пожежі з'ясовують.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині на місці пожежі виявили тіло 55-річного чоловіка
- Внаслідок ворожого удару на Рівненщині сталася масштабна пожежа (фото)
- Зайнялася квартира, заповнена сміттям: у Франківську в пожежі загинули мати і син (фото)