Поділитись:

♥️ Четвертий день з новим серцем: як почувається волинянин, який пережив складну пересадку

П'ятниця, 11 жовтня 2024, 17:22
♥️ Четвертий день з новим серцем: як почувається волинянин, який пережив складну пересадку

У Ковелі 59-річному волинянину Миколі Івановичу 8 жовтня пересадили донорське серце.

Про стан пацієнта розповіли на сторінці медзакладу «Ковельське МТМО».

«Чоловік почувається добре! Уже спілкується з лікарями та рідними. Попереду на нього чекає довготривалий процес лікування і реабілітації», – йдеться у дописі.

Життєво важливий орган гелікоптером транспортували з Черкаської обласної лікарні до Ковеля, де команда трансплантологів успішно здійснила пересадку. Вилучення донорського серця також проводили волинські лікарі.

Донором органу став 46-річний черкащанин, який помер внаслідок геморагічного інсульту.

Фахівці «Ковельського МТМО» відтепер здійснюватимуть довічний супровід пацієнта та постійно стежитимуть за станом його здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів