♥️ Четвертий день з новим серцем: як почувається волинянин, який пережив складну пересадку

У Ковелі 59-річному волинянину Миколі Івановичу 8 жовтня пересадили донорське серце.
Про стан пацієнта розповіли на сторінці медзакладу «Ковельське МТМО».
«Чоловік почувається добре! Уже спілкується з лікарями та рідними. Попереду на нього чекає довготривалий процес лікування і реабілітації», – йдеться у дописі.
Життєво важливий орган гелікоптером транспортували з Черкаської обласної лікарні до Ковеля, де команда трансплантологів успішно здійснила пересадку. Вилучення донорського серця також проводили волинські лікарі.
Донором органу став 46-річний черкащанин, який помер внаслідок геморагічного інсульту.
Фахівці «Ковельського МТМО» відтепер здійснюватимуть довічний супровід пацієнта та постійно стежитимуть за станом його здоров’я.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.