На Волині пенсіонер повісився біля автобусної зупинки
Четвер, 19 вересня 2024, 15:55
У селі Сільце Горохівського району повісився 72-річний чоловік.
Про це журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» дізналися від пресслужби поліції у Волинській області.
За словами правоохоронців, у ніч з 14 на 15 вересня пенсіонер вийшов з дому, не попередивши рідних та не взявши з собою телефон.
На сполох забила онука, яка й зателефонувала до поліції.
Тіло чоловіка знайшли неподалік від місцевої автобусної зупинки. Він вкоротив собі віку повісившись на дереві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Tesla пролетіла через кільце: показали момент моторошної аварії у Луцьку на Набережній (відео)
- У ківерцівському лісі після дощів знайшли пальці мерця (фото)
- Наздогнали аж в Нововолинську: у Володимирі водій автобуса збив пенсіонерку та поїхав з місця ДТП