Поділитись:
На Волині пенсіонер повісився біля автобусної зупинки
Четвер, 19 вересня 2024, 15:55

Ілюстративне фото
У селі Сільце Горохівського району повісився 72-річний чоловік.
Про це журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» дізналися від пресслужби поліції у Волинській області.
За словами правоохоронців, у ніч з 14 на 15 вересня пенсіонер вийшов з дому, не попередивши рідних та не взявши з собою телефон.
На сполох забила онука, яка й зателефонувала до поліції.
Тіло чоловіка знайшли неподалік від місцевої автобусної зупинки. Він вкоротив собі віку повісившись на дереві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.