Поділитись:

На Волині пенсіонер повісився біля автобусної зупинки

Четвер, 19 вересня 2024, 15:55
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

У селі Сільце Горохівського району повісився 72-річний чоловік.

Про це журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» дізналися від пресслужби поліції у Волинській області.

За словами правоохоронців, у ніч з 14 на 15 вересня пенсіонер вийшов з дому, не попередивши рідних та не взявши з собою телефон.

На сполох забила онука, яка й зателефонувала до поліції. 

Тіло чоловіка знайшли неподалік від місцевої автобусної зупинки. Він вкоротив собі віку повісившись на дереві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів