Поділитись:

На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)

Середа, 10 липня 2024, 14:30
На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)

У Шацькому нацпарку обстежили гнізда лелеки чорного.

Лелека чорний належить до видів, які найсуворіше охороняються актами на законодавчому рівні: занесений до Бернської і Боннської конвенцій в Європі, Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої флори і фауни та Червоної книги України, – пишуть фахівці.

«На території Шацького національного природного парку встановлено охоронні зони у лісових масивах, радіусом 1000 м з обмеженнями щодо здійснення господарських заходів, навколо 9 гнізд лелеки чорного.

Відповідно до щорічного моніторингу лелеки чорного на території Парку у 2024 році, працівниками Державного природничого музею, ЛНУ ім. Івана Франка, членами Західноукраїнського орнітологічного товариства та нашими співробітниками було зафіксовано та закільцьовано 7 пташенят лелеки чорного у двох гніздах, решта - заселені, але без яєць і пташенят.

Науковці вважають, що зменшення кількості птахів є причиною недостатньої кормової бази, яка виникла внаслідок несприятливих погодних умов цієї весни», – йдеться у повідомленні нацпарку.

На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото)На Волині побачили рідкісних пташенят (фото) 

Нагадаємо: ми писали, кого можна зустріти у відомому озері на Волині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів